Zdalna praca, aplikacje internetowe

Zdalna praca z definicji jest formą organizacji pracy polegająca na świadczeniu pracy poza siedzibą przedsiębiorstwa. Konieczne jest przy tym wykorzystaniu nowoczesnych technologii informatycznych i komunikacyjnych, z których najbardziej powszechnym stał się w ostatnich czasach internet.
Efektywana praca wymaga często zdalnego dostępu do zasobów sieci komputerowej przedsiębiorstwa, a w szczególności - do używanego systemu informatycznego.
Jakie są możliwości zdalnej pracy w firmie? Szerokie, a o wyborze odpowiedniej techniki decyduje specyfika wykonywanej pracy.

Zdalna praca przez przeglądarkę

Invoicer Mobile Obsługa programów przez przeglądarkę internetową to najprostszy sposób dostępu do danych, niezależnie od używanego systemu operacyjnego, bez konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania, dzięki programom: Madar Mobile, Invoicer Mobile.

Czy Madar 7 można nazwać aplikacją internetową klasy ERP?
Madar 7 to kompleksowe oprogramowanie wspomagającego pracę w przedsiębiorstwie MSP. Jeżeli dołożymy do niego program Madar Mobile, to powstanie mobilny, internetowy system ERP - umożliwiający pracę niezależnie od lokalizacji użytkowników.

Prezentacja i wymiana danych

Praca na Linuksie

Firma Madar udostępnia programy tworzone specjalnie dla środowiska Linux*, wykorzystując dotychczasowy kod programu i przenosząc go dzięki projektowi Lazarus.

Praca terminalowa

Umożliwiamy zdalną prace poprzez programy FreeNX oraz VNC

Polecamy zajrzeć...

Polecamy przejrzeć nasz zbiór programów demonstracyjnych
Sprawdź jak uruchomić programy MADAR pod Linuksem oraz czy można prowadzić księgowość na Linuksie.


Mobilne zagadnienia i nie tylko

Zbiór zagadnień dotyczących zdalnej pracy, rozwiązań i zastosowań mobilnych.
słownik - wyrazów zajdujących się na naszej stronie, a często niezrozumiałych.


banner invoicer.pl


Zobacz:

      Linux,       S.M.A.R.T.       EDI       FreeNX       CPAU       Opis przeglądarek www