.:: Fakturowanie on-line - Invoicer Mobile ::.

Invoicer 4.0 - to więcej niż program do fakturowania

Madar 7 Fakturowanie, rozliczanie oraz prowadzenie księgowości powoli "przechodzi" do internetu - tak jak to się stało kilka lat temu z bankami. Dzięki takiemu rozwiązaniu zniknie bariera miejsca i czasu - w biurze, w domu, w podróży, u klienta czy nawet na urlopie uprawnieni użytkownicy mogą wprowadzać i analizować dane - wystawić i wydrukować fakturę VAT, sprawdzić rozliczenia pieniężne, VAT czy przeglądać rejestry.

Program Invoicer Mobile 4.0 został rozbudowany z myślą o powstającym portalu. Począwszy od wersji 4.222 dodana została nowa funkcjonalność w postaci modułów występujących do tej pory tylko w programach płatnych, a także umieszczony na płycie głównej zestaw podstawowych wskaźników.

Czytaj o projektach IT z drugiej strony: invoicer.blogspot.com

Portal invoicer - czyli program w chmurze

Z myślą z tych klientach, którzy chcieliby używać bezpłatnego programu Invoicer bez instalacji na swoim komputerze przygotowujemy portal invoicer.

Dostępny 24 h na dobę

Wystarczy założyć konto i mieć dostęp do internetu, by wszystkie dane i dokumenty były dostępne każdego dnia i o każdej porze, niezależnie od miejsca pobytu. Serwis może być wykorzystany do współpracy kilku osób i przedsiębiorstw w ramach jednego konta, na przykład przez biuro rachunkowe i jego klienta.

Całkowicie bezpłatny

Nie ponosicie żadnych kosztów związanych ani z założeniem konta, ani z wprowadzaniem danych i korzystaniem z programu. Całkowicie za darmo dostępne:

Bezpieczny i wygodny

Nie tylko dlatego, że dane są przechowywane na dedykowanych serwerach, dane systematycznie backupowane a nazwy użytkowników i haseł szyfrowane przy użyciu SSL. Również dlatego, że w każdej chwili użytkownik może pobrać dane w celu wykonania kopii bezpieczeństwa, archiwizacji danych i likwidacji konta w serwisie, a także wykorzystania ich w pracy z innymi programami MADAR.

Nowe moduły w Invoicer Mobile 4.0

Program Invoicer Mobile pozwala na fakturowanie on-line, to znaczy na dowolnym urządzeniu, mającym dostęp do internetu, poprzez przeglądarkę możliwe jest wystawienie i wydruk faktury, jej ewidencja, wprowadzenie KP czy sprawdzenie pozycji niezapłaconych. Nowe moduły dołączone do programu umożliwiają prowadzenie księgowości w formie książki przychodów i rozchodów, rozliczanie VAT oraz wypełnianie i wysyłkę deklaracji.

Rejestry VAT

Automatycznie do rejestrów VAT „wchodzi” sprzedaż z wystawianych faktur i korekt oraz możliwe jest rejestrowanie zakupów towarów i usług – w odrębnych rejestrach. Dostępne jest też zestawienie syntetyka VAT, sumująca poszczególne rejestry;

Księga Przychodów i Rozchodów

Moduł pozwala na prowadzenie i wydruki Księgi; dane z rejestrów są automatycznie przenoszone jako zapisy w Księdze;

Deklaracje

Służy do wypełniania, wydruku i wysyłki najbardziej popularnych deklaracji VAT7, PIT5, PIT11 – tworzonych na podstawie danych z rejestrów vat i książki przychodów i rozchodów;

Wskaźniki pod ręką

Ponadto na płycie głównej umieszczony zastał dashboard czyli zestaw podstawowych wskaźników stanu firmy: gotówki, należności, zobowiązań, przychodów ze sprzedaży.

Wskaźniki prezentowane są w postaci liczb, oznaczających stan obecny (w przypadku stanu gotówki i niezapłaconych) oraz sumy narastająco od początku roku (w przypadku przychodów).

Dashboard może być również udostępniony jako aplikacja na komórki –  pracujące pod systemem android.

Wersje językowe

Poprawione zostały wersje językowe dostępnego interface–angielska i niemiecka.

Niezależnie od języka komunikacji z użytkownikiem – faktury VAT mogą być drukowane, oprócz oczywistego języka polskiego, w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i francuskim.

Ograniczenia wersji freeware

Uproszczeniem wobec innych programów Madar jest brak możliwości definiowania użytkowników, a co się z tym wiąże ograniczenia:Tematy powiązane:

(KURS)Instalacja serwera Invoicer Mobile

Obsługa magazynu przez przeglądarkę

Praca zdalna

Przetestuj online demo MadarMobile