Kancelaria MADAR 4.0 - program przeznaczony do pracy w kancelariach i sekretariatach

Program przeznaczony do pracy w kancelariach i sekretariatach, w szczególności dla średnich przedsiębiorstw oraz instytucji. Ułatwia tworzenie i prowadzenie rejestrów kancelaryjnych i spraw, umożliwia obieg dokumentów wewnątrz firmy.
Możliwa jest praca na wielu stanowiskach - stacjonarna w lokalnej sieci, jak i zdalna ON-LINE przez przeglądarkę. Przetestuj i pobierz wersję demonstracyjną.

Informacje techniczne Pobierz demo Możliwości Cennik Bezpieczeństwo

Używając programu Kancelaria Madar 4.0

1. Ułatwisz sobie codzienną pracę

W szczególności poprzez automatyczne:

2. Natychmiast uzyskasz informacje

a wyszukanie dowolnego dokumentu jest szybkie i proste, według: kontrahenta, opisu, numeru dokumentu, daty lub rodzaju.

3. Szybko zarejestrujesz przesyłkę do wielu kontrahentów

- poprzez założenie kampanii, w której wprowadzisz wszystkich klientów oraz materiały, które zostały do nich wysłane, takie jak ulotka, folder, list czy reklamówka. Dzięki temu w łatwy i szybki sposób będzie można:

4. Nikt Cię nie zaskoczy

Prowadząc negocjacje, rozmowy handlowe, przeprowadzając analizy czy będąc na delegacji:

5. Połączysz nawet 10 sekretariatów

W przypadku posiadaniu większej firmy oraz kilku sekretariatów możliwe jest prowadzenie kilku rejestrów - osobno dla każdego sekretariatu - a jednocześnie posiadania informacji na temat całej korespondencji w firmie. Dzięki wersji przez przeglądarkę sekretariaty mogą być oddalone od siebie.

6. Każdy będzie miał dostęp mobilny

Dzięki aplikacji internetowej każdy, w dowolnym czasie miejscu może mieć dostęp do dokumentów. Tablet czy smartfon z dostępem do internetu w raz z otrzymanym hasłem z odpowiednim poziomiem uprawnień wystarczają aby sprawdzić istotny dokument. System jest bardzo bezpieczny. Pliki nie są zapisywane na urządzeniu przenośnym, więc zguba czy kradzież nie powodują kompromitacji istotnych informacji.

Kancelaria MADAR

Najważniejsze powody dlaczego warto zainteresować się naszym produktem:
Przepisy prawne