::.. Artykuły w bibliotece

Zachęcamy do zapoznania się z opracowanianami i artykułami, które powstały w ostatnich latach na bazie doświadczeń podczas pracy z naszymi klientami.
Dokumenty te zostały skatalogowane w bibliotece i pogrupowane według tematyki i celu ich powstania na kilka sekcji, takich jak : CRM i obieg dokumnetów, poradnik księgowego, magazyny i produkcja, instrukcje.
Niektóre z opracowań mogą należeć do kilku sekcji równocześnie.
CRM i obieg dokumentów
Szersze opracowania i artykuły na temat rozwoju oprogramowania w kierunku obsługi kontaktów z klientami. W artykułach znajdą Państwo informacje jak można wykorzystać istniejące funkcje w programie do pracy z klientami - obsługi klientów potencjalnych, kampanii marketingowych, rejestracji zamówień oraz szeroko rozumianej współpracy z Internetem.

Polecamy do czytania

Wysyłka kartek świątecznych

Technicznie możliwości adresowania daje większość programów (edytory, bazy adresowe, specjalizowane programy itp.). Trzeba tylko umieć włożyć naszą wyselekcjonowaną bazę klientów, do których wysyłamy życzenia i po krzyku. Jeżeli przyzwyczajeni są Państwo do jakiegoś oprogramowania - a ono czyta pliki zewnętrzne np. DBF, można skorzystać z możliwości tego oprogramowania. Często jednak przesyłanie takie nie udaje się w 100% - dlatego my zastosowaliśmy rozwiązania z naszego CRM-a, czyli:
  • nalepki adresowe drukowane przez CRM,
  • scalanie z dokumentami korespondencji seryjnej Word for Windows.
Przeczytaj więcej
Instrukcje
Instrukcje w postaci plików - do pobrania i przeczytania.

Polecamy do czytania

.::Madar 7::.. - INSTRUKCJA

Instrukcja do programu Madar 7 w wersji elektronicznej, w formacie *.pdf. Instrukcja ta jest dołączana do programu i osiągalna po wywołaniu funkcji .
Przeczytaj więcej
Inne dokumenty
Pozostałe artykuły i poradniki.

Polecamy do czytania

Archiwizacja - gdzie są moje dane

Niespodziewana utrata danych zapisanych na dysku komputera może być przyczyną poważnych problemów, jeżeli użytkownik nie dysponuje ich kopią zapasową. Dane te, przechowywane na dyskach twardych, mogą zostać utracone w wyniku awarii dysku:
  • programowej (w wyniku błędnego działania programów, w tym systemu operacyjnego lub wirusów)
  • elektronicznej lub mechanicznej
lub - o nieszczęście - w wyniku kradzieży komputerów ! Ten ostatni przypadek, choć wydaje się Państwu mało prawdopodobny, zdezorganizował pracę wśród około 10% naszych klientów! Dane z dysków po awarii często są niemożliwe do odtworzenia, a nawet gdy uda się je odzyskać - operacja ta jest kosztowna i czasochłonna. Najlepszym rozwiązaniem wtedy jest ich odtworzenie na podstawie kopii zapasowej.
Przeczytaj więcej
Poradnik księgowego
Artykuły i instrukcje dla osób wykorzystujących funkcje w księgowości.
Poradnik kadrowca
Artykuły i instrukcje dla osób wykorzystujących funkcje kadrowo - płacowe.
Magazyny i produkcja
Artykuły i instrukcje dla osób wykorzystujących funkcje obrotu towarowego.