Madar 7 :. Dlaczego ten program

Dlaczego mimo kuszących ofert większych dostawców powinniście zastanowić się nad wyborem oprogramowania mało znanej firmy?

Madar 7 swoim zakresem funkcjonalności nie tylko dorównuje systemom ERP oferowanych przez wielkie firmy, ale zawiera funkcje i rozwiązania, których brak w systemach dużych dostawców. Cechuje go jednolita obsługa, elastyczność i uniwersalność.
 1. Jako firma jesteśmy elastyczni, każdy klient jest dla nas wyjątkowy.
  Rozwijamy specjalistyczne narzędzia, które zaspokajają wąskie potrzeby oraz realizują konkretne wymagania klientów w procesach produkcyjnych, sprzedażowych, logistyki, płacowych itp.
  System przystosowany jest do różnych modeli biznesowych, a dzięki wdrożeniu niezbędnych "dodatków" nasi klienci uniknęli zakupu drogich rozwiązań specjalistycznych.

 2. Oferujemy produkt o dużym stopniu innowacyjności.
  Nasz produkt zakresem funkcjonalności nie tylko odpowiada projektom systemów ERP oferowanych przez wielkie firmy, lecz zawiera również te funkcje, których brak w systemach dużych dostawców.
  Stosując nasze rozwiązania można stać się więc użytkownikiem oprogramowania bardziej rozbudowanego i lepiej pasującego niż to, które używa konkurencja, czym można zyskać przewagę rynkową.

 3. Stosujemy konkurencyjne ceny
  Zastosowana technologia w produkcji oprogramowania sprawia, że nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów na zakup motoru bazodanowego, dodatkowych modułów i programów.
  Istnieje możliwość wykorzystania jako platformy serwera plików różnych systemów: Windows NT, W2K, Novell, Linux (Samba).
  Ponieważ jesteśmy niewielką firmą, nie ponoszącą znacznych kosztów administracyjnych ani reklamowych, ceny na nasze oprogramowanie i usługi są niewygórowane, a dzięki doświadczeniu rozwiązujemy każdy problem szybko i sprawnie.
  Można uniknąć wielu problemów związanych ze współpracą z dużą firmą - nadmiernych kosztów wizyt, trudności komunikacyjnych, przypadkowych współpracowników.

Nie kupuj nowego oprogramowania zanim nie wypróbujesz MADAR

To łatwe, wystarczy wejść do działu wersje demo, pobrać program, zainstalować, pobrać instrukcję i rozpocząć pracę. Program zajmuje 11 MB i nie zmienia zawartości rejestrów systemowych, dlatego nie należy obawiać się tej operacji.
Dane wprowadzone do wersji demonstracyjnych, na przykład katalogi towarów, pracowników czy kontrahentów, mogą zostać przegrane do wersji licencjonowanej. Można więc w okresie próbnym wprowadzać rzeczywiste dane.
W tym okresie również służymy pomocą telefoniczną i e-mailową.

Czy wiedziałeś, że w MSP można wdrożyć zintegrowany system informatyczny za niewielkie pieniądze

Koszty licencji przy zakupie programu Madar 7 zależą od ilości stanowisk, nie zależą od użytkowanych modułów. Chcemy bowiem, aby nasi klienci w możliwie maksymalnym stopniu wykorzystywali możliwości programu.
Oczywiście do ceny licencji należy doliczyć koszty wdrożenia - w szczególności instalacji, konfiguracji, szkolenia, opieki powdrożeniowej. Część z tych prac można wykonać samodzielnie. Do instalacji na przykład nie jest potrzebny bardziej zaawansowany specjalista nież ten, który zajmuje się siecią komputerową. Informację, jak skonfigurować system można otrzymać od naszej firmy chociażby za pomocą e-mail'a, a ilość szkoleń znacząco zmniejszyć dzięki ogólnodostępnej instrukcji oraz kursom umieszczonym na naszej stronie.
Nie zapłacisz również za dodatkowe oprogramowanie ani specjalny sprzęt. Własna baza danych, niskie wymagania sprzętowe - to dodatkowe plusy naszego systemu.
Zaufało już nam ponad 1000 klientów z różnych branż.
Niewielu stać na tworzenie własnego programu. Ty możesz go współtworzyć.

Czy używałeś programu, który był całkowicie i rzeczywiście zintegrowany?

 1. Tzn. pracując w księgowości widzi się wszystkie faktury, PZ czy wpłaty do kasy natychmiast, po ich wprowadzeniu do systemu.
 2. A znajdowane błędy mogą być równocześnie korygowane w księgowości, jak i w działach, w których powstały.
 3. Każdy znów raport może być zapisany w formacie PDF czy EXCEL i automatycznie wysłany w dowolne miejsce sieci Internet / Intranet.
 4. A zestawienia, które łączą ze sobą informację z wielu działów?
W takich systemach wszystkie informacje są na bieżącą, a czas w większości przeznaczony jest na kontrolę, uzgadnianie i analizę, zamiast na przepisywanie danych z tych samych dokumentów. Możliwe jest też śledzenie na bieżąco pracy wszystkich działów w firmie, które używają programu: F-K, MRP, CRM, HR - ponad 30 modułów wspomagających prace w całym przedsiębiorstwie.

Czy w ciągu trzech miesięcy można wdrożyć kompletny system informatyczny w przedsiębiorstwie?

Przed zakupem nowego oprogramowania często powstrzymuje strach, że nowe rozwiązanie nie dość, że wprowadzi chaos przez pierwsze miesiące, to na dodatek wcale nie okaże się lepsze i nie rozwiąże dotychczasowych problemów. A z pewnością pojawią się nowe.
Jednak "lepsze jest wrogiem dobrego" - jak mówi przysłowie, a dużo zależy od przygotowania przedsiębiorstwa do zmian, determinacji pracowników i oczywiście ... wdrażanego systemu i specjalistów w tym pomagających.

To jest wyzwanie

W ciągu paru dni umożliwić "przejście" na nowy system w dziale fakturowania; w ciągu następnego tygodnia musiał działać skup; a w następnych dwóch - księgowość. Oczywiście po półtora miesiąca trzeba było znać wynik finansowy. Płatności, obroty z kontrahentami, faktury pozostałe wprowadziły się "przy okazji".
Zadanie było o tyle trudne, że w firmie tej dokumentów do zarejestrowania jest ok. 300 dziennie.
Oczywiście nie obyło się bez potknięć, a nietóre prace - szczególnie końcowe analizy, były wykonywane ręcznie. Ale następny wynik finansowy uzyskało się łatwiej, a rozliczenie VAT okazało się o wiele szybsze niż dotychczas. Miesięczne przeksięgowania marż zrealizowanych sklepów firmowych również zajęły tylko 2 godziny - zamiast całego dnia spędzonego nad ręcznym rozliczaniem.

Czy można nas jeszcze zaskoczyć?

Historia naszego oprogramowania sięga 1991 roku. Nasz produkt "przeżył" wprowadzenie VAT, denominację, reformę ubezpieczeń społecznych, wejście w XXI wiek i przystąpienie do Unii Europejskiej. Pracowaliśmy też z różnymi systemami operacyjnymi: DOS, Winąśdows 95/98/ 2000/XP obecnie Linux. Umożliwiamy zdalny dostęp i synchronizację danych. Madar 7 jest używany przez setki klientów - firm należących do różnych branż, przedsiębiorstw małych, średnich i dużych.